image
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Naše firma působí na trhu již od roku 2008 a je specialistou v oblasti lešení. Nabízíme kompletní řešení od návrhu až po montáž a demontáž lešení, včetně pronájmu a dopravy po celé České republice. Naše služby zahrnují montáže trubkového, rámového (fasádního) a prostorového (modulového a trubkového) lešení. Jsme odborníky na montáže lešení i na historických objektech, průmyslových areálech, elektrárnách, mostech, schodištích, střechách, kostelních věžích, a fasádách rodinných i průmyslových domů. S naším trubkovým a modulovým lešením zvládneme i nejnáročnější zakázky a stavební projekty.

Proč byste měli vybrat právě nás?

Naše firma se v oboru lešení pohybuje více než 15 let a během této doby jsme vybudovali pevnou pozici díky našemu profesionálnímu a osobnímu přístupu k našim zákazníkům. Naše služby zahrnují montáže všech typů lešení a nabízíme konkurenceschopné ceny, což nám umožňuje poskytovat kvalitu za dostupné ceny.

Jsme hrdi na to, že dokážeme realizovat i ty nejnáročnější projekty a složitější objekty díky našemu trubkovému a modulovému lešení. Tyto moderní techniky a materiály nám umožňují rychle a efektivně pracovat na projektech různých velikostí a složitostí, což nám dává konkurenční výhodu na trhu.

S našimi více než patnácti lety zkušeností ve stavebním průmyslu jsme vybaveni znalostmi a know-how, které nám umožňují řešit různé výzvy a přispívat k úspěchu našich klientů. Naše historie je svědectvím o naší spolehlivosti a schopnosti dodržovat termíny a kvalitu, což jsou klíčové faktory pro úspěšné dokončení každého stavebního projektu.